571.LD60R7-K S/T/T Light Kit LED 6in Oval Red
SKU: 889626355950
Automann 571.LD60R7-K S/T/T Light Kit LED 6in Oval Red
Stop/Tail/Turn Light
7 Red LEDs, 12V
6.0in Oval Lens, Red