571.LD60A10 F/P/T LIGHT LED 6IN OVAL AMBER
SKU: 889626267475
Automann 571.LD60A10 F/P/T Light LED 6in Oval Amber
Park/Turn Light
10 Amber LEDs, 12V
6.0in Oval Lens, Amber